Relax u Karibského moře pro každého

Datum odletu Datum příletu Cena Počet dní Počet nocí Počet osob
9.11.2017 18.11.2017 23 480 Kč 10 8 2

Tropické pralesy, bělostné pláže, divoké řeky, vodopády, vulkány a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Díky tomuto zájezdu poznáte karibské pobřeží Kostariky, kde se setkáte s úchvatnými plážemi a je to skvělá zóna ke šnorchlování.
Po příletu do hlavního města San José se přesunete na Karibské pobřeží, k vesničce Puerto Viejo. Zde si budete vychutnávat pobyt na krásných plážích. V této oblasti je také úžasné potápění a šnorchlování. V blízkosti se nachází Národní park Cahuita, kde můžete obdivovat rozmanitou kostarickou flóru a faunu. Po odpočinku návrat zpět do San José.

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování
- 2x ubytování ve 3* hotelu v Posada Canal Grande se snídaní
- 6x ubytování ve 3* hotelu Azania Bungalow se snídaní
- Transfery
    - první a poslední den z/na letiště
    - transfer ze San Jose do hotelu Azania Bungalow a zpět
    - asistence při příletu na letišti

Cena nezahrnuje 


- Letenka Praha –San José -Praha
- Formulář Esta (pouze v případě cesty přes USA)
- Turistická taxa 29 USD/osoba
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné
 

Možnosti zlepšení programu


- Kompletní cestovní pojištění Allianz vč. storna
 

Poznámky k ceně 


- Cena je za osobu pro skupinu dvou osob.
- Naše CK je pojištěná proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona.

Program zájezdu

1. den Přílet do San José:
Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María, asistence při příletu anglicky hovořícím delegátem. Na letišti Vás bude čekat řidič a odveze vás do hotelu. Ubytování ve 3*** hotelu Posada Canal Grande se snídaní.

2. den Přejezd na karibskou část do 3*** Azania Bungalow:
Snídaně, poté odjezd kolektivním transferem ke karibskému pobřeží. Cesta ze San José do Puerto Viejo potrvá přibližně 4 hodiny. Ubytování ve 3*** hotelu Azania Bungalow se snídaní.

3. den – 7. den Pobyt v hotelu, odpočinek na plážích:
Volné dny k odpočinku na pláži nebo využití hotelových služeb. Hotel Azania Bungalow je situovaný v blízkosti dlouhé pláže Playa Cocles, jež je od hotelu vzdálena v pěší dostupnosti cca 10 min. Na Kostarice se hotely na pláži nacházejí jen výjimečně, a většinou se jedná o hotely dražších cenových kategorií. Proto je tento hotel skvělou volbou, co se polohy a ceny týče. Během pobytu doporučujeme vyzkoušet šnorchlování nebo potápění, tato oblast má krásné korálové útesy. Na místě v hotelu lze také zakoupit výlety do okolí. Doporučujeme exkurzi nedalekého Národního parku Cahuita, kde si můžete prohlédnout spoustu zvířat a vychutnat si autentickou kostarickou přírodu. Za návštěvu stojí také klidná vesnička Cahuita, s ryze karibskou atmosférou. Program ve Vaši režii nebo dle doporučení naší CK. Ubytování ve 3*** hotelu Azania Bungalow se snídaní.

8. den Návrat do San José:
Snídaně, poté odjezd kolektivním transferem zpět do hlavního města San José do hotelu. Ubytování ve 3*** hotelu Posada Canal Grande se snídaní.

9. den Transfer na letiště, odlet do Evropy:
Snídaně, v závislosti na Vašem odletu vás vyzvedne náš řidič v hotelu a odveze Vás na mezinárodní letiště San José, odlet přes USA do Evropy.

10. den Přílet do Prahy:
Konec programu

Dokumenty ke stažení: